Pencere Korkulukları

Ferforje Pencere Korkulukları Modelleri

Demir için ferforje Pencere korkulukları ilk olarak Osmanlı dönemlerinde cumba adı ile üretilirdi. Yıllar öncesine değişmeyen tek şey ise demir ferforjeden yapılıyor olmasıdır. Asla yan ürünler kullanılmamış bugüne kadar da en sağlam modelleri her zaman karşımıza çıkarmıştır ferforje pencere modelleri.

Pencere korkulukları yapıları sayesinde kolay temizlenir ve en güvenli ürün seçilmiştir. Tahmin edemeyeceğiniz şiddet deki ağırlıkları kolaylıkla göğüsleyebilmektedir. Kullanıcı dostu ürünleri ve modelleri ile de her zaman farklı olmayı bilmiştir.

Tasarım patentlerimiz sayesinde mutlu müşterilerimiz ile yolumuza senelerdir en sağlam adımları atarak devam etmenin gururunu ayrıca yaşamaktayız.

 

Ferforje Pencere Korkulukları Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor

Ferforje pencere korkulukları ilk günden bu yana milyonların evini süslerken iş yerlerin de de tercih ediliyor oluşu farkını yansıtmaktadır. Tek yönlü üretiminin olmaması belki de en belirgin farkını ortaya çıkarmaktadır.

Kurulum hizmetlerinden, montaj aşamasına kadar yetkili servisimizin en uygun şartlarda işlemler aracılığı ile modelleri sorunsuz ve güvenli bir biçime teslim etmesi modellerimize artı katma değerler katmaktadır.

Aynı zamanda dekoratif olarak yansıttığı biçimler azımsanmayacak ölçüler de kitleye hitap etmektedir. Pencere korkuluk sistemleri olarak emniyetten tutunda uygun fiyatlarına kadar her evin olmazsa olmazları arasında yer almaktadırlar.

TS kurallarına ve Avrupa birliğine olan uyumu ise Köksallar ferforje farkını en derinden yansıtmaktadır..

Ferforje Pencere Korkulukları Çeşitleri

Demir çeşitleri ferforje pencere korkulukları sistemsel olarak genellikle aile evde olmadığında çocukların evde yalnız başına kalma durumlarında çocukları takip etme oranını azaltır. Mini bir balkon sıcaklığı veren cumbasında ise çiçekler ve dekoratif ürünler en iyi şekilde sergilenmektedir. Yaz aylarında sürekli olarak açık bırakılan cam tehlike çanlarının sinyallerini vermez.

Aynı zaman da tam bir hırsız savar özellik taşır. Bilindiği gibi pencere korkulukları demirlerden olduğu için hırsızlar %98 oranında korumasız camları mesken edinirler.

Pencere korkulukları ise çeşitleri bakımından birkaç kesme ayrılmaktadır;

  • Ferforje pencere korkuluğu : demirin işlenmesi ve motiflendirilmesi sonucunda demir parmaklık biçimini almakta olan en kaliteli ürünleri oluşturmaktadır.
  • Cam korkuluklar : korkuluğun alt tarafının veya tamamının camdan yapılmış olmasıdır. Pek sağlıklı olmamak ile birlikte yük kaldırma potansiyeli oldukça azdır.
  • Paslanmaz korkuluklar : pencere korkuluk çeşitleri arasında ikinci olarak çok seçilir ancak tamamen fabrikasyon olması sebebi ile ömrü 2 seneden bile az ayrıca güvenlik seviyesi yük kaldıramadığı için oldukça düşüktür.
  • Demir parmaklık korkulukları : pencere korkuluğu için ferforje ile eşdeğerdir ancak motiflerin daha sade olduğu düz ürünleri oluşturur.
  • Çelik pencere korkulukları : tüm pencere korkuluk modelleri arasından en az tercih edileni fonsiyonsuz pencere korkuluk çeşididir.

Şeklinde sıralanmaktadırlar. Genellikle doğa dostu bu ürünlerin tamamı garanti kapsamında ve ferforje standartlarına uygun yapılandırılmaktadırlar. 

 

Demir Koruma Sistemli Pencere Korkulukları Teknik Özellikleri

Pencere demir koruma sistemli olarak bilinen pencere korkulukları sistemsel olarak tüm ürünleri ayrıca modelleri ile birlikte en üst düzey tasarımlarla üretilmişlerdir. Ferforje demir dekoratif olarak işlemeler ve motif esintileri sıklıkla kullanılır.

Pencere demiri ağırlık teknik özellikleri kaldırması açısından tüm testlerden geçer onay alır ve o şekilde montelemesi yapılır. Ferforje ürün almak isteyenler de özellikle bu kapsamda dikkatli olması gerekmektedir. Pratik pencere korkuluklarına aldanmamalı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerle iki iş yapmak zorunda kalmadan ömür boyu ferforje kalitesini duvar ve cam üzerinde göstermektedir. Sistemsel korumaya ihtiyaç duyuyorsanız bunu demir kapı ve demir pencere korkuluğu olarak yapmakta fayda bulunuyor. Özellike ferforje zemn üzerindeki modeller kesinlikle seneler boyu kullanımda en faydalı ve kullanımı en iyi olanıdır. Değerlendirme konusunda faydalı olacağını düşündüğümüz modelleri de ferforje pencere korkulukları sekmesinden inceleyebilirsiniz.