Villa Kapıları

Ferforje Villa Kapıları İmalatı

Bizler demir doğrama şirketi olarak ferforje villa kapıları imalatı atölye tarafından modelleri kararlaştırılan ürünlere yapılmaktadır. Teslimat süresi uygulanan işleme oranla oldukça kısa sürmektedir.Üzerindeki titizlikle yapılarak tamamlanan ferforje kapı modelleri sizler adına en kaliteli halleri ile üretmekteyiz.

Çelik,demir kapısı sektörün sollayan ferforje villa kapısı modelleri günümüzde her bahçe ve girişi ayrı özel kılmaya devam etmektedir.Günümüzde tercihin artma sebebi ise tamamen kendine has özel tasarımlı ürünleri kapsadığından ötürüdür.

Demir doğramacılar tarafından özel olarak gerçekleştirilen bir dizi işlem bütününü kapsar. Özellikle işlemeler uzun süreçler gerektirir. Ortalama 2 hafta gibi bir sürede kapı imalatı tüm detaylarına varıncaya kadar teslimatı gerçekleştirilmektedir.

 

DEMİR VİLLA KAPISI MODELLERİ

 

demir villa kapıları - villa kapısı modelleri ferforje işlemeli

 

Ferforje Villa Kapı Modelleri Farkı Nedir ?

Bahsetmekte olduğumuz tüm ayrıntılar ve detaylar doğrultusunda ferforje villa kapı modelleri farkı ferforje ile ortaya çıkar.Kesinlikle kaliteli ve bir o kadar dayanıklı bu ürünler dış etmenlerden etkilenmez.Siz eviniz de huzur içerisinde yaşamanız için tasarlanır.

Dayanıklılığı sayesinde ise diğer kapıılar gibi 5 sene içerisinde çöp niteliğine gelmez, asırlarca doğallığını korur. Ferforje kapıları arkasında ki dev isim ise özel yapım villa kapıları ile Köksallar Ferforjedir. Tam anlamı ile estetiği evinize taşır.

Demir kapı yaptırılması diğerlerinden farklıdır çünkü dayanıklı ve yapısal anlamda güçlü modelleri oluştururlar. Özellikle garaj kapısına motor takılmasını isteğiniz de normal bir kapı bu işlevi asla karşılayamayacaktır. Bu da kötü durumları arkasından getirir. Kısacası tüm bu detaylar son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken unsurları oluşturur.

Kapı yaptırmak istiyorsanız tercihiniz ferforjeden yana olmalıdır. Aksi durum yaşamamak ve sürekli teknik destek almak adına bu sizler için faydalı olabilir.

 

İŞLEMELİ VİLLA KAPI MODELLERİ

 

FERFORJE VİLLA KAPI MODELLERİ - VİLLA KAPISI - VİLLA KAPILARI

Ferforje Villa Kapıları Fiyatları ve Ücretlendirme

Ferforje fiyatları için pek çok yazımızda bahsini geçirmiş olduğumuz sistemlerden bahsetmiştik. Ancak ortalama bir fiyat verebildiğimiz, profil demir ücretleri ne kadarsa bizim korkuluk ve villa kapısı modellerimiz de ona göre artıp azalmaktadır. Belli dönemde yapılan kampanyalar haricinde bu durum bu şekilde işlemektedir. Ferforje villa kapıları modelleri fiyatları nitelendirilirken dikkate alınan fatörler;

  • Motifleri ve özel tasarımları
  • Proje bazlı oluşu
  • Demirin işleme yoğunluğu
  • Rengi ve dokusu
  • Demirin kalınlığı ve ağırlığı

ana faktörleri oluşturmaktadır. Eğer bir liste oluşturmak gerekirse ferforje villa kapısı fiyatları şu şekilde tablo haline getirilebilmektedir.

FerforjeVilla Kapısı FiyatlarıFerforje Demiri Fiyat m2 Fiyat ListesiAğırlıklarıAdetKod
 1 Villa Kapıları Fiyatları2,10 TL 0,1 1 1
 2 Bahçe Villa Kapıları Fiyatları4,20 TL 0,3 1 2
 3 Villa Garaj Kapıları Fiyatları5,03 TL 0,04 1 3
 4 Villa Giriş Kapıları Fiyatları12,05 TL 0,6 1 4
 5 Ferforje Kapı m2 Fiyatları3,14 TL 0,8 1 5

 

 

 Sırası ile örnek olarak bu şekildedir.Dediğimiz gibi ferforje fiyatları renk doku gibi, ölçülendirme de devreye girdiğinde eviniz ve işyerinize en uygun fiyatları oluşacak şekilde ücretlendirmeleri demi bazlı belirlenir.Her alana uygulaması olan ferforje ürünleri villa kapısına aksesuar olarakta tercih edebilirsiniz.

 

GARANTİLİ VİLLA KAPILARI

 

VİLLA KAPILARI - FERFORJE VİLLA KAPI MODELLERİ - VİLLA KAPISI

 

Ferforje Villa Kapıları Çeşitleri Nelerdir?

Ferforje villa kapıları kullanım alanlarına göre çeşitlenir. Örneğin giriş bölgesi için iç mekan villa kapısı modelleri tercih edilirken dış alanlarda ise kesinlikle dış mekan villa kapılarını görmek mümkün olacaktır.Bahçe ve garaj bölgelerinde ise kapı modelleri işlevsel olarak değişimler gösterir.

Bunların dışında villa kapısı şu şekilde çeşitleri oluşuyor. Bahçe ve garaj alanları olan evlerin giriş kapıları daha farklı ve ayrıcalıklı olur. Bunlar dış kapıları kategorisinde değerlendirilemez. Çünkü villa içi oda girişlerini sağlamakta olan kapı daha farklı fonksiyonlar taşırken araç giriş çıkışları için oluşturulmuş villa kapısı farklı ayrıcalıkların kapısını aralar. Yani motor ile kullanımı ile emniyetli garaj kapısı olabilir. Bu da villa ismi ile birlikte anılır. Apartman ve site girişi için yaptıracağınız modelleri ise apartman garaj kapısı olarak değerlendirirsiniz.

Sıkça kullanıldıkları alanlara bakıldığında ise her nokta da ne denli kullanışlı olduğu tartışmasız ortaya çıkmaktadır. Detayları üzerin de etkili motifler ile fabrika ve iş yerleri için mutlak kullanım ürünü olarak karşımzıa çıkabilecek modeller bütünü kapsayabilmektedir. Sizler de hemen hemen her modeli uygun fiyatları ile alabilirsiniz.  

Demir için kullanışlı olunduğu konusunda bilgi vermiştik aynı zaman da görüldüğü üzere cam üzetine cam demiri olarak uygulandığı ve boyandığı durumda inanılmaz güzel çeşitleri de meydana gelmektedir. Kıyaslama yapmaksızın çeşitleri bu denli motifli güzel çalışmaların ortaya çıkmasında işe yararken mimarlarımız eşliğinde ustalar en iyi örnekleri de bu şekilde gerçekleştirmektedir. Sizin için en iyi ferforje villa kapıları ve kapısı yapmak konusunda iddamız devam ediyor. Hemen arayarak sipariş verebilirsiniz.

 

 DESENLİ VİLLA KAPISI ÜRÜN VİDEOMUZ

 

 

Ürünlerimizi Daha Detaylı İnceleyebilmeniz İçin Villa Kapıları `na Tıklayarak Videolarımıza Geçebilirsiniz.